Громади заплатили за шкільні автобуси майже по 600 тисяч – 11 новеньких вже поїхали до власників

12 нових шкільних автобусів отримала Тернопільщина. 11 з них сьогодні вже поїхали до нових власників. Загалом «шкільний автопарк» в області налічує 181 автобус для перевезення школярів.

– Відповідно до тендерних процедур, закупили ще 12, – розповіла начальниця управління освіти і науки обладміністрації Ольга Хома. – Сьогодні вручені 11, один ще прибуде до Тернополя в п’ятницю, 28 серпня. Цей транспортний засіб – для дітей з особливими освітніми потребами. Він має ззаду підйомник для візочників. Шкільний автобус закупила Гусятинська громада.

Три з 11 нових шкільних автобусів поїхали На Теребовлянщину – ними довозитимуть до навчальних закладів дітей Струсова, Микулинецкої школи та Теребовлянського навчально-виховного комплексу. Ще один вирушив до с. Вілія, що на Шумщині, по одному – для Збаразької санаторної школи-інтернату та Бережанського інтернату. Отримала новий автобус Козлівська громада, що в Козівському районі, опорний заклад Підгаєць, Чортківська школа-інтернат №3 та Гримайлівська ОТГ.

– На сьогодні є ще потреба у придбанні 20 шкільних автобусів, але ця цифра може змінюватись, бо багато громад оновлюють автопарки та подають запити до управління освіти для закупівлі, – каже Ольга Хома. – Їх купуватимуть на наступний навчальний рік. Все закуповуємо, згідно з програмою, затвердженою постановою Кабміну про співфінансування. Тобто, з державного бюджету оплачують 70%, ще 30 – громади. Цьогоріч це 595 тис. – такі суми виділяли місцеві органи влади.

Посилання на джерело:te.20minut.ua