Запрошуємо журналістів на прес-сніданок

08 липня об 11.00 запрошуємо журналістів на прес-сніданок для обговорення надзвичайно важливої теми.

«Родина для дитини: розвиток сімейних форм виховання у Тернопільській області» – такою є тема прес-сніданку, що відбудеться в середу, 8 липня, у  дружній ресторації «Мамонт». Початок – об 11 годині.  Акредитація 096-390-30-25,050-528-03-15.

Проєкт Міністерства соціальної політики України «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області», спільно із Тернопільським прес-клубом, запрошують представників ЗМІ до обговорення  питань розвитку сімейних форм виховання для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Йтиметься, зокрема, про забезпечення права дітей на виховання у сімейному оточенні, стан розвитку сімейних форм виховання у Тернопільській області, про те, як стати кандидатом на створення таких форм чи патронатним вихователем. Почують учасники й історії успіху у цій справі, що їх розкажуть прийомна мама та патронатна вихователька з Тернопільщини.

Спікери:

Надія Сачик – прийомна мама, начальниця Служби у справах дітей Байковецької ОТГ.

Світлана Герасимчук – патронатна вихователька Кременецької міської ради

Ростислав Дрозд, начальник Служби у справах дітей Тернопільської облдержадміністрації

Лариса Пєтушкова, ключова експертка проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області».

Проєкт «Реформування закладів інституційного догляду дітей у Тернопільській області» впроваджується у рамках програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку консорціумом ОxfordPolicyManagement (Великобританія), МБО «Партнерство «Кожній дитині», Українським фондом «Благополуччя дітей», СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія).