Представників ЗМІ запрошуємо у прес-тур на Тернопільщину 30-31 липня

30-31 липня 2020 року з ініціативи Проєкту Міністерства соціальної політики України «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» і Тернопільської обласної адміністрації, та за сприяння Національної спілки журналістів України  відбудеться прес-тур в Тернопільську область на тему «Чи можливе життя без інтернатів?»

Мета  – налагодження співпраці з мас-медіа щодо донесення до українського суспільства інформації про необхідність реформування інтернатних закладів в Україні, важливості зростання дитини у родині та розвитку сімейних форм виховання дітей тощо.

Програмою передбачається проведення прес-конференції за участі керівництва Тернопільської обласної адміністрації, ключових експертів Проєкту, відповідальних осіб за деінстутиалізацію на Тернопільщині.

Учасники прес-туру матимуть змогу побувати в школах-інтернатах, які впроваджують, затверджені Тернопільською обласною радою, плани трансформації, поспілкуватися з дирекцією, представниками педколективів цих закладів, відвідати громади, які повернули своїх дітей із інтернатів в свої чи прийомні сім’ї, сім’ї патронатних вихователів, поспілкуватися з випускниками інтернатів.

Представники ЗМІ також зможуть отримати всі необхідні консультації експертів щодо підготовки матеріалів за підсумками прес-туру.

Для участі в прес-турі  запрошуються журналісти (штатні, позаштатні, фрілансери) всіх видів ЗМІ (інтернет-видання, радіо, газети, телебачення) та блогери,  кому цікаві для висвітлення дані питання.

Бонусом — екскурсія в один із замків Тернопільщини.

Зверніть увагу: організатор бере на себе всі витрати щодо переїзду, проживання, харчування тощо. Попередньо заплановано виїзд із Києва о 12.00 год. 30 липня, виїзд з Тернополя о 17.00 год. 31 липня.

Охочим взяти участь в прес-турі необхідно надіслати заявку для акредитації не пізніше, ніж до 24.07.2020 року (включно).  

Адреса для акредитації: https://bit.ly/3eMrdjY

В разі підтвердження акредитації заявників буде особисто повідомлено.

Контакти для додаткової інформації: 067 458 0231 (Тетяна), cherep.perohanych@gmail.com

Довідково: Проєкт «Реформування закладів інституційного догляду дітей у Тернопільській області» впроваджується у рамках програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» за підтримкиМіжнародного банку реконструкції та розвитку консорціумомОxfordPolicyManagement (Великобританія), МБО «Партнерство «Кожній дитині», Українським фондом «Благополуччя дітей», СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія).