Зустріч із патронатним вихователем “Сімейний патронат: зберігаємо сім’ю для дитини” 30 травня 2019 року

Захід було проведено на виконання пункту Технічного завдання: 5.3.3. Підтримувати впровадження запропонованих соціальних послуг в тих територіях, де відбувається трансформація інтернатних закладів. 

Мета: активізація роботи щодо пошуку в області патронатних вихователів як необхідної послуги для реалізації ДІ, поширення інформації серед населення через мережу центрів зайнятості щодо можливості роботи патронатним вихователем.  Кількість учасників: 14 осіб 

У приміщенні Тернопільського обласного центру зайнятості відбулася зустріч патронатного вихователя Базильчук Наталії Віталіївни з профконсультантами районних, міських центрів зайнятості області. 

 Учасники мали змогу почути інформацію про послугу з патронату: для кого вона, хто її може надавати, які особливості цієї послуги, чому ця послуга так необхідна в умовах реалізації стратегії ДІ. 

 Учасники задавали багато питань, які стосувалися особливостей роботи патронатного вихователя, хто може надавати таку послугу, яким чином відбувається підготовка кандидатів у патронатні вихователі.  

 Потім патронатний вихователь та експерти проекти провели аналогічну зустріч в Тернопільському обласному ЦСССДМ, на якій були присутні працівники обласного та міського центру соціальних служб, представники обласної та міської служби у справах дітей, представники ЗМІ. 

Під час зустрічі відбулося активне обговорення та пошук шляхів активізації дій спеціалістів у пошуку кандидатів у патронатні вихователі. Учасники відмітили, що праця патронатного вихователя дуже складна і її дійсно мають здійснювати професіонали.