Семінар для працівників Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку

Захід було проведено 23 квітня 2019 року на виконання пунктів Технічного завдання: 5.1.3. Розробка і затвердження Регіонального плану реформування інтернатних закладів5.2.2. Розробити, погодити та винести на затвердження плани реформування 6 інтернатних закладів. 

Місце проведення: м. Тернопіль.  Мета: надати інформацію про переконання, цінності, принципи та складові деінстутуціалізації, залучити весь персонал закладу до процесу трансформації, надати інформацію про етапи трансформації закладу, поділитися досвідом з ДІ та трансформації закладів в Україні та за кордоном.

Завдання:  

  1. визначити поняття, основні принципи та складові ДІ 
  2. обговорити роль колективного виховання та інституційного догляду на розвиток та поведінку дитини 
  3. надати інформацію про зміни у педагогічно-виховній роботі з дітьми (система ключового спеціаліста, ведення випадку, розвиток навичок самостійного життя) 
  4. розглянути етапи ДІ та трансформації закладу 
  5. обговорити побоювання персоналу у звязку з процесом трансформації закладу 
  6. провести індивідуальні розмови з кожним працівником закладу з метою подальшої оцінки кадрового потенціалу 

Експерти: У. ДолинякО. Шипіленко. Учасники тренінгу – 19 осіб, в т.ч. персонал закладу: директор, головний бухгалтер, психолог, соціальний педагог, медсестра, 3 вихователі, 2 помічника  вихователя, муз. керівник, зав.госп; технічний персонал (кухари, помічник кухара, кастелянш, сторожі, прибиральниці), начальник ССД ТОДА.