Запрошуємо спеціалістів для участі у тренінгу із супервізії

Конкурсний відбір спеціалістів для участі у тренінгу:  «Супервізія як інструмент професійного розвитку у соціальній сфері»

Партнерство «Кожній дитині» в рамках Проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» (далі – Проєкт) оголошує набір учасників на навчальну програму «Супервізія як інструмент професійного розвитку в соціальній сфері».

Програма навчання складається із 2 етапів – 2-денного та 3-денного тренінгу із перервою на практику. Проведення І етапу заплановано на 8-9 вересня 2020 року у м. Тернопіль, що може бути змінено відповідно до рішення щодо карантинних зон.

Під час І етапу навчання учасники здобудуть знання та розвинуть вміння ведення групової супервізії, шляхом:

  • актуалізації знань щодо цілей, форм та моделей супервізії;
  • аналізу вмінь супервізора у контексті завдань, функціональних обов’язків, а також запиту супервізованих;
  • проведення групової супервізії з прямим спостереженням за процесом (тобто один або пара фахівців обирає модель супервізії та проводить її у групі, а пізніше отримує зворотній зв’язок від супервізора, який спостерігав за процесом). Таким чином, це дає можливість всім присутнім взяти участь у новому форматі групової супервізії, а ведучим супервізії бути одночасно у двох ролях: супервізора та супервізованого;
  • аналізу випадків з процесу супроводу прийомних сімей та сімей СЖО, кризового втручання, з врахуванням специфіки різних категорій отримувачів послуг, віку, професій тощо;
  • обміну досвідом щодо участі у індивідуальних та/або групових супервізіях.

Після проходження усіх етапів навчання, а також проведення практики спеціалісти отримають сертифікати, що засвідчують можливість проведення супервізій.

Тренер: Уляна Долиняк.

До участі в навчанні запрошуються представники громад Тернопільської області, які працюють у соціальній сфері державного чи недержавного сектору – фахівці із соціальної роботи, психологи служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, соціальні працівники, педагоги.

Необхідною умовою для навчання майбутнього супервізора є мінімум 3-річний практичний досвід соціальної або психологічної роботи зі сім’ями, сім’ями СЖО, прийомними сім’ями та іншими категоріями отримувачів соціальних послуг. Вітається досвід проведення навчання для дорослих.

Для участі у тренінгу необхідно зареєструватися до 15.00 год 4 вересня 2020 року за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/1–TLVQt1ivxF2QsG2VO2SeayYBMTZ11Do2BKsUvg1KQ/edit?usp=sharing Результати будуть повідомлені відібраним фахівцям 5 вересня офіційним листом- запрошення до участі у тренінгу.

Організатори залишають за собою право відмовити в участі за результатами аналізу анкет та у зв’язку з обмеженою кількістю місць. Організатори забезпечують учасникам харчування, проживання, компенсують витрати на проїзд (за потребою) та надають учасникам тренінгові матеріали.

Контакти:  Жанна Петрочко, ключовий експерт проекту, ел. пошта: petrochko@ukr.net, 067 984689
Лариса Пєтушкова, ключовий експерт проекту, ел. пошта: l.pietushkova@p4ec.org.ua, 067 6860895