Консультації щодо змін у законодавстві про впровадження патронату над дитиною

Партнерство «Кожній дитині» у рамках виконання завдань проєкту Мінсоцполітики «Реформування системи інституційного догляду і виховання дітей в Тернопільській області», що реалізується за підтримки Світового банку, запрошує зацікавлених представників територіальних громад, районів та регіонів до участі у серії онлайн консультацій для роз’яснення змісту Постанови Кабінету міністрів України №893 «Деякі питання захисту прав дитини та надання послуги патронату над дитиною» та практичного застосування нових норм.

Графік та теми консультацій:
7 вересня о 10.00
Тема 1.Порядок відбору, навчання та створення сімей патронатних вихователів.

14 вересня о 10.00
Тема 2. Права та обов’язки патронатного вихователя.

16 вересня о 10.00
Тема 3. Порядок та процедури влаштування дитини під патронат та виходу із-під патронату.

21 вересня о 10.00
Тема 4. Порядок виплати соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя та оплати послуги патронату над дитиною.

28 вересня о 10.00
Тема 5. Обов’язки та повноваження суб’єктів соціальної роботи територіальної громади (ССД, ЦСС/ЦНСП, підрозділи соціального захисту, освіти, охорони здоров’я, фінансів) з питань здійснення патронату над дитиною.

Для участі у консультаціях реєстрація обовязкова за лінком – https://forms.gle/neRfzmb3tsk14e49A

Онлайн консультації відбуватимуться на платформі Zoom, початок консультацій о 10.00 год, тривалість – 1,5 год. Під час консультації експерт проєкту протягом 30 хвилин висвітлить основну тему, після чого відповість на запитання, які надійшли попередньо чи в ході проведення консультації. Посилання для участі у консультацій буде надіслано тільки зареєстрованим учасникам.

Запитання та пропозиції надсилайте на електронну адресу: patronat@p4ec.org.ua