Відеокурс «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину»

Дорогі друзі! Запрошуємо Вас до перегляду відеокурсу «Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину?»

Мета курсу – надати інформацію про процес усиновлення та пояснити про різні форми альтернативного догляду, а також  ознайомити широку громадськість з особливостями кожної із форм догляду. Курс призначений насамперед для усіх громадян України, які хочуть реально допомогти дитині зростати у родині. Матеріал курсу також буде цікавий для спеціалістів Служб у справах дітей та надавачів соціальних послуг комунального та недержавного секторів, які тільки розпочали свою роботу.

Тема 1. Що таке альтернативний догляд?

Володимир Кузьмінський, керівник проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області»

Тема 2. Роль сім’ї для розвитку дитини: теорія прив’язаності 

Жанна Петрочко, ключова експертка проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області»

Тема 3. Патронат над дитиною: як стати патронатним вихователем?

Зінаїда Кияниця, ключова експертка проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області»

Тема 4. Опіка й піклування: збереження родинного середовища для дитини

Надія Тимошенко, старша експертка Партнерства «Кожній дитині»

Тема 5. Як стати усиновлювачем: крок за кроком

Дмитро Дерев’янка, експерт Партнерства «Кожній дитині»

Тема 6. Як створити прийомну сім’ю або дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ)?

Ольга Павлик, менеджерка тренінгових програм Партнерства «Кожній дитині»

Тема 7. Як підтримати молодь з числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування?

Лариса Пєтушкова, ключова експертка проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області»

Відеокурс “Що потрібно знати, щоб взяти дитину у родину?” підготовлений у рамках проєкту “Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області”, що реалізується консорціумом Oxford Policy Management як частина програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» при підтримці Світового банку.

Ми будемо раді надати будь-яку додаткову інформацію чи пояснення щодо різних форм виховання дитини у родині – пишіть нам на адресу Проєкту family@4children.in.ua.