Підведено підсумки конкурсу на кращий журналістський матеріал на тему «Чи можливе життя без інтернатів?»

Днями експертами Проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» підведено підсумки конкурсу на кращий журналістський матеріал на тему «Чи можливе життя без інтернатів?».

Конкурс проводився для журналістів Тернопільської області з метою показати суспільству досягнення та результати реформи, її втілення на прикладі Тернопільської області, підвищення рівня обізнаності населення щодо сімейних форм виховання та патронату.

Переможцями стали:

1 місце – Ліля Костишин (за матеріал «Сонце в долонях», газета «Вільне життя плюс»);

2 місце –  Світлана Шевчук («Народжені серцем. Багатодітна родина Рожицьких взяла на виховання ще двох діток», Тернопільський Медіа Центр);
3 місце – Христина Надала («Дитина любить те, що в домі батька», газета «Вільне життя плюс»).

Вітаємо з перемогою! Дякуємо всім за участь. Варто зазначити, що публікації переможниць  на реальних приклад показують те, що життя без інтернатів можливе, що діти найщасливіші в оточенні саме рідних людей. І тому реформування інтернатних закладів нині, як ніколи, на часі.

Про Проєкт:

Проєкт «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області» впроваджується у рамках програми Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» консорціумом ОxfordPolicyManagement (Великобританія), до складу якого входять Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині», Український фонд «Благополуччя дітей» та СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія), за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку. www.4children.in.ua