Запрошуємо на навчання кандидатів у патронатні вихователі

6 листопада 2021 року у місті Тернопіль розпочнеться навчання нової групи кандидатів у патронатні вихователі для громад Тернопільської області та міста Тернопіль. Набір кандидатів в патронатні вихователі здійснюється до 1 листопада 2021 року.

Для роботи патронатними вихователями шукаємо сім’ї, готові в своїх домівках тимчасово доглядати дітей, які потребують захисту через те, що їхні батьки потрапили в скруту чи складну життєву ситуацію.

Гарантовані державою: кошти на утримання  дитини, гідна оплата праці та відрахування до пенсійного фонду,  підтримка спеціалістів, які допомагають батькам дитини долати життєві труднощі.

Вимоги до бажаючих стати патронатним вихователем:

  • позитивний досвід виховання власних дітей чи професійний досвід роботи з дітьми;
  • наявність добровільного помічника: повнолітньої особи (чоловік або дружина, син чи донька або інший член сім’ї ) який проживає на спільній житловій площі та готовий надавати допомогу патронатному вихователю у догляді дитини, влаштованою під патронат;
  • належний стан житла за місцем свого проживання та наявність однієї кімнати для розміщення влаштованих під патронат дітей.

Дізнатися більше про патронат та отримати додаткову консультацію можна зателефонувавши до місцевої служби у справах дітей, центру надання соціальних послуг, або у експертів проєкту – Володимир Вовк (067 1121931), Лариса Стрига (050 3110574).

Навчання відбуватиметься у рамках проєкту «Реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей у Тернопільській області», що впроваджується у рамках Проєкту Міністерства соціальної політики України «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» консорціумом Оxford Policy Management (Великобританія), до складу якого входять Партнерство «Кожній дитині», Український фонд «Благополуччя дітей» та СОС Кіндердорф Інтернешнл (Австрія), за підтримки Міжнародного банку реконструкції та розвитку.